O nas

Zawsze możesz liczyć na firmę Taxi Fun Wrocław. Jesteśmy partnerem, potrafiącym zaspokoić każdą Twoją potrzebę dotyczącą usług transportowych i spedycyjnych. Spotkamy się z Tobą, aby udzielić Ci profesjonalnego doradztwa. Twoje życzenia i potrzeby są zawsze w centrum naszego zainteresowania. Nie jesteśmy zadowoleni, dopóki Ty nie jesteś usatysfakcjonowany!

Jednym z naszych głównych atutów jest możliwosc poznania przez Klienta ceny za przejazd w momencie składania zamówienia, co sprawia że nie jest on narażony na nieplanowane koszty. Wyróżnia nas to na tle konkurencji nie tylko we Wrocławiu ale i w całej Polsce.

Nasza sieć ma przyznane licencje na krajowy transport drogowy osób a wszyscy pracownicy posiadają ważne badania lekarskie upoważniajace do pracy w charakterze kierowcy. Warunkiem przyjęcia do pracy jest też posiadanie ważnego zaświadczenia o niekaralności. Nasi Klienci zawsze dostają od kierowcy paragon, rachunek lub fakturę VAT za wykonaną usługę dzięki czemu mają pewność legalności transakcji oraz możliwość zaliczenia tej usługi w koszty prowadzonej działalnosci gospodarczej (jeżeli klient życzy sobie wyłącznie fakturę VAT musi to zgłosić w momencie składania zamówienia).

Nie ograniczamy się tylko do przewozów na terenie miasta, na życzenie Klienta możemy go zawieźć z Wrocławia w dowolne miejsce w całym kraju.

Liczymy ze dzięki naszej nowej ofercie oraz jakości naszych usług zyskamy Państwa zaufanie i na stałe wpiszemy się w komunikacyjny pejzaż Wrocławia.

TEAM FUN TAXI

Oferujemy najwyższej jakości usługi w przystępnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy